Holly HunterI

Holly Patricia Hunter

7,6
7 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holly Hunter

ale zupełnie niekobieca, nawet w długich włosach ma w sobie coś dziwnego, coś...dla mnie...odpychającego.

użytkownik usunięty
Vena_Poetica

Joasiu, rzadko - ale nie zgadzam się z Tobą. W filmie "Szalona w miłości" była kwintesencją kobiecego uroku i zmysłowości, choć nie było to tam eksponowane.

Dokładnie, ja bym to raczej nazwała niesamowitą osobowością i jakąś taką siłą i niezależnością, która może wydawać się niekobieca

użytkownik usunięty
Vena_Poetica

Holly to jedna z tych aktorek, których uroda rośnie wprost proporcjonalnie do wieku - im starsza, tym piękniejsza:)

użytkownik usunięty

Potwierdzam ;-)
Oglądnij sobie filmik (to do autora tematu):
http://www.youtube.com/watch?v=8O3PZcqiXAE
Jak ona jest niekobieca...

Vena_Poetica

Zgadzam się całkowicie. Jest w niej coś zimnego i odpychającego, dlatego mimo urody i talentu, nie podoba mi się.

Franio

A dla mnie to jedna z najpiękniejszych kobiet, jakie kiedykolwiek widziałam, a kobiecością aż kipi.

użytkownik usunięty
selene_

Potwierdzam. Tylko w przeciwieństwie do wielu filmowych piękności jej uroda jest nietuzinkowa. Tak uroda, jak osobowość. Rzadko spotyka się takie.

Vena_Poetica

Nie zgadzam się.Jedna z najpiękniejszych kobiet, jakie widziałam.Ale każdy ma inny gust :)

Vena_Poetica

piekna kobieta i dodam ze przez 6 lat byla zona polaka Janusza Kaminskiego ! ha

użytkownik usunięty
Vena_Poetica

Jedna z najseksowniejszych aktorek w historii kina, a tutaj takie herezje słyszę. Oj nie dobrze...

użytkownik usunięty

Racja, niech najpierw zobaczą Crash, a dopiero potem niech piszą.

użytkownik usunięty

W "Crash" brak słów na temat jej klasy i elegancji. Sex Appeal na poziomie boskim, trudno o inną kobiecą rolę, która tak przykuwa uwagę.

Zgadzam się z kolegami. Hunter w "Crash" Niebezpieczne pożądanie" jest maksymalnie pociągająca. Płaszcz, rękawiczki, fryzura. Tak, to bez wątpienia kobieta z klasą. Spader dokonał właściwego wyboru. I Cronenberg również obsadzając Hunter w niezapomnianej roli, która uczyniła z niej jeden z najważniejszych symboli seksu lat 90.

Vena_Poetica

Jeśli jest w niej coś odpychającego, to tylko i wyłącznie akcent.

Vena_Poetica

To samo myślałam oglądając 'Trzynastkę'. Strasznie odpychająca.

użytkownik usunięty
Vena_Poetica

Hehe...nie. "Fortepian".

Vena_Poetica

to zobacz sobie jej rolę w "Firmie"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones